PRELEGENCI

LESZEK POMORSKI

Prezes Zarządu Alphabet Polska Fleet Management, Prezes PZWLP.

Pokaż biogram +


Biogram:
W latach 1989 - 1997 przebywał w Londynie, gdzie pełnił funkcję Członka Zarządu oraz Dyrektora Handlowego polsko-brytyjskiej spółki Polorbis Ltd. W 1997 roku, po powrocie do Polski, uruchomił działalność Hertz Lease w Polsce. Za jego kolejny sukces zawodowy można uznać założenie w 2000 roku firmy Prime Car Management, która później została zakupiona przez General Motors Corporation. Od 2003 roku Leszek Pomorski pełnił funkcję Członka Zarządu ING Car Lease Polska, a od lutego 2008 roku został mianowany na Wiceprezesa ING Car Lease Polska. Jest jednym z założycieli Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, od marca 2008 roku został powołany na stanowisko Prezesa Związku.

Zamknij biogram -

PAUL GOGOLIŃSKI

Total Fleet Solutions

Pokaż biogram +


Biogram:
Posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w sektorze finansowym i motoryzacyjnym w Europie i RPA. Podczas ostatnich ośmiu lat Paul pracował jako Dyrektor Zarządzający w firmach takich jak Daimler Fleet Management i Business Lease Polska. Był współzałożycielem i pierwszym prezesem PZWLP (Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów). Otrzymał również wiele innych nagród w branży i jest dumny z inicjatyw jakie podjął w obszarach bezpieczeństwa dla użytkowników samochodów flotowych.

Zamknij biogram -

WOJCIECH DRZEWIECKI

Prezes Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR, dziennikarz, znawca motoryzacji, wieloletni praktyk, gospodarz programów motoryzacyjnych.

Pokaż biogram +


Biogram:
Wcześniej związany także z koncernami motoryzacyjnymi, m.in z Nissanem, gdzie pracował jako specjalista ds. marketingu, czy też z Fordem, gdzie pełnił fukcję kierownika stefy centralnej. Autor wielu liczących się raportów i publikacji.

Zamknij biogram -

MARCIN KRYSKA

Kierownik ds. Zarządzania i Rozwoju Środków Transportu w Grupie Żywiec S.A.

Pokaż biogram +


Biogram:
Absolwent SGGW w Warszawie. Przez ponad 5 lat Kierownik ds. Floty w Scott Wilson gdzie zbudował flotę od podstaw. Od 2011 związny z Grupą Żywiec gdzie kieruje całym zespołem flotowym i zarządza jednym z największych car parków w kraju - ponad 2500 pojazdów. Znawca tematyki zarządzania szkodowością spółek, polityki i budżetu flotowego i remarketingu pojazdów.

Zamknij biogram -

KRZYSZTOF SOSNOWSKI

Total Fleet Solutions

Pokaż biogram +


Biogram:
Posiada bogate doświadczenia zarówno w stworzeniu jak i w zarządzaniu firmami Fleet Management w Polsce. Obejmował stanowisko Dyrektora Zarządzającego w Hertz Leasing, Dyrektora Handlowego w Prime Car Management, Dyrektora Operacyjnego i Członka Zarządu w ING Car Lease Polska i ostatnio pracował jako Dyrektor Operacyjny/Członek Zarządu w Alphabet Polska Fleet Management.

Zamknij biogram -

BARTŁOMIEJ KRUPA

Prezes Zarządu w Polska Izba Doradców i Pośredników Odszkodowawczych i Dyrektor Departamentu Prawnego oraz Członek Zarządu Votum S.A.

Pokaż biogram +


Biogram:
Absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Od roku 2005 słuchacz na Studiach Doktoranckich Nauk Prawnych na Uniwersytecie Wrocławskim. W latach 2005-2007 związany z jedną z firm branży doradztwa odszkodowawczego z Wrocławia. Od roku 2007 zatrudniony w Votum S.A., obecnie na stanowisku dyrektorskim. Autor publikacji branżowych

Zamknij biogram -

DANIEL TRZASKOWSKI

Dyrektor Departamentu Finansowania i Zarządzania Flotą w Volkswagen Bank Polska S.A.

Pokaż biogram +


Biogram:
Swoją karierę zawodową rozpoczynał w 2001 r. w Opel Nivette na stanowisku specjalisty ds. serwisu. Początkowo odpowiadał za obsługę klientów indywidualnych, następnie w 2002 r. z chwilą powstania Centrum Obsługi Firm opiekował się dużymi klientami flotowymi. W 2003 r. wraz z powstaniem oddzielnej Spółki Nivette Fleet Management (NFM) zajął stanowisko Kierownika Działu Technicznego, gdzie do jego głównych zadań należało rozwijanie Działu Technicznego oraz zarządzanie flotą pojazdów klientów, liczącą w 2008 r. ponad 1500 sztuk. W marcu 2008 r. rozpoczął pracę w Bankowym Funduszu Leasingowym (aktualnie PKO Leasing S.A.) jako Kierownik Zespołu Operacyjnego, a po roku objął stanowisko Dyrektora Departamentu Zarządzania Flotą. Od września 2010 r. pracuje w Volkswagen Bank Polska S.A., gdzie kieruje sprzedażą flotową oraz zarządza ponad sześciotysięczną flotą pojazdów klientów.

Zamknij biogram -

ROBERT GIERSZON

Dyrektor Sprzedaży Getin Fleet S.A.

Pokaż biogram +


Biogram:
W Getin Fleet S.A. od czerwca 2013 r. Zakres obowiązków obejmuje opracowywanie planów i strategii sprzedaży, nadzór nad realizacją założeń handlowych.
Od 1996 r. związany z zarządzaniem flotą samochodową. Wieloletni menedżer floty i zakupów w firmach: British American Tobacco, Gillette Polska, Group4 Securicor. Od 2006 r. menedżer zespołu obsługi klientów firmie Leaseplan. Obejmował także stanowisko szefa zespołu handlowego w Arval Polska.
Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Zamknij biogram -

KONRAD OWSIŃSKI

W Link4 odpowiedzialny za pion ubezpieczeń dla biznesu oraz relacje z brokerami.

Pokaż biogram +


Biogram:
Posiada wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Pracował w takich firmach jak: Gothaer, Compensa, Generali, Gerling. Karierę zaczynał jednak w sektorze bankowym, w PKO BP. W firmach ubezpieczeniowych pełnił funkcje menedżerskie, gdzie odpowiadał za ubezpieczenia korporacyjne. Ma także zdany egzamin brokera ubezpieczeniowego i doświadczenie w kierowaniu polskim oddziałem międzynarodowej firmy brokerskiej.
Ukończył Politechnikę Radomską oraz Wyższą Szkołę Ubezpieczeń i Bankowości. W Szkole Głównej Handlowej uczęszczał do Studium Doktoranckiego Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych. Ukończył również liczne kursy oraz brał udział w wielu konferencjach poświęconych zarządzaniu ryzykiem i ubezpieczeniom organizowanych przez międzynarodowe firmy ubezpieczeniowe, brokerskie, reasekuracyjne i konsultingowe.
Interesuje się malarstwem, litografią, historią sztuki i architekturą.

Zamknij biogram -

 

Wojciech Kukuła,
wojtek.kukula@forum-press.com.pl
tel. +48 61/66 83 117
Magazyn Flota:
Magdalena Jakubowicz
magdalena.jakubowicz@forum-press.com.pl
tel. +48 61/66 55 816